Č. ZAKÁZKY:
708
Byt 3+1 Zlín, formou prodeje společnosti
CENA:
2,490.000,- Kč
OBEC:
Zlín
VLASTNICTVÍ:
osobní
POPIS:
Byt 3+1 jako investice – formou prodeje společnosti s.r.o. !!!
Byt se nabízí zájemcům s tím, že kupující převezme práva a povinnosti z nájemní smlouvy uzavřené se 6 studenty do 31.8. 2020 s měsíčním výnosem 18.600,- Kč (náklady dosud cca 5.000,- Kč/měs). Prodávající nabízí prodej 100% podílu ve společnosti s.r.o. s historií od roku 1992, která byt vlastní jako jediný svůj majetek.
Kompletně zařízený byt 3+1 o celkové výměře 71 m2 je umístěn ve 4/6 podlaží panelového domu na Podlesí, ulice Na Honech II. V bytě byla provedena kompletní rekonstrukce (zděné jádro se sprchovým koutem, samostatné WC se závěsným klozetem, rozvody elektro, nová KL Koryna, nové dlažby, plastová okna se žaluziemi, koberce, vybaveno nábytkem vč. velké lednice, mikrovlnky a pračky Siemens a dalšího zařízení a vybavení. Provedeny byly také rozvody internetu vč. WIFI a pevného napojení až 6-ti osob. Kuchyně je přímo přístupná z chodby, do všech pokojů je samostatný vstup z chodby, a to díky sádrokartonové příčce v původním obývacím pokoji. Jeden menší pokoj a pokoj s lodžií (3m2) jsou orientovány na západ, další pokoj a kuchyně na východ. V chodbě jsou 2 vestavné skříně.
Zařízení a vybavení bytu je zahrnuto v ceně. Po dohodě je možno 1 velký pokoj nově vybavit zánovním kancelářským nábytkem ve vlastnictví nabízejícího. Byt byl celý vymalován v srpnu 2019.
Dům je situován na klidném místě nedaleko univerzity (cca 400 m) s pěkným výhledem.
K bytu patří sklep cca 4 m2.
Byt byl po celou dobu pečlivě udržován a je ve výborném stavu.

Více informací
Nejsou k dispozici
Technické parametry
Nejsou k dispozici
Kliknutím na obrázek v galerii jej mužete zvětšit!

jídelní kout

pokoj 1

pokoj 2

pokoj 3

koupelna se SK a pračkou

WC