Č. ZAKÁZKY:
708
Byt 3+1 Zlín, formou prodeje společnosti
CENA:
2,590.000,- Kč
OBEC:
Zlín
VLASTNICTVÍ:
osobní
POPIS:
Byt 3+1 jako investice – formou prodeje společnosti s.r.o. !!!
Byt se nabízí zájemcům s tím, že kupující převezme práva a povinnosti z nájemní smlouvy uzavřené se 6 studenty do 31.8. 2020 s měsíčním výnosem 18.600,- Kč (náklady do 8.000,- Kč/měs). Prodávající nabízí prodej 100% podílu ve společnosti s.r.o. s historií od roku 1992, která byt vlastní jako jediný svůj majetek.
Prodejem nepotřebného majetku v r. 2019 vytvořila společnost účetní a daňovou ztrátu přes 250 tis Kč, kterou může uplatnit na snižování daňové povinnosti v následujících letech.
Kompletně zařízený byt 3+1 o celkové výměře 71 m2 je umístěn ve 4/6 podlaží panelového domu na Podlesí, ulice Na Honech II. V bytě byla v r. 2008 provedena kompletní rekonstrukce (zděné jádro se sprchovým koutem, samostatné WC se závěsným klozetem, rozvody elektro, KL Koryna, dlažby mimo obytné pokoje , plastová okna se žaluziemi, vybaveno nábytkem vč. velké lednice, mikrovlnky a pračky Siemens a dalšího zařízení a vybavení. Provedeny byly také rozvody internetu vč. WIFI a pevného napojení až 6-ti osob. Kuchyně je přímo přístupná z chodby, do všech pokojů je samostatný vstup z chodby, a to díky sádrokartonové příčce v původním obývacím pokoji. Jeden menší pokoj a pokoj s lodžií (3m2) jsou orientovány na západ, další pokoj a kuchyně na východ. V chodbě jsou 2 vestavné skříně. K bytu patří sklep cca 4 m2.
Zařízení a vybavení bytu je zahrnuto v ceně. Po dohodě je možno 1 velký pokoj nově vybavit zánovním kancelářským nábytkem ve vlastnictví nabízejícího. Byt byl celý vymalován v srpnu 2019.
Dům je situován na klidném místě nedaleko univerzity (cca 400 m) s pěkným výhledem.
Ve druhém pololetí t.r. bude na domě probíhat celková revitalizace vč. výměny výtahů.

Více informací
Nejsou k dispozici
Technické parametry
Nejsou k dispozici
Kliknutím na obrázek v galerii jej mužete zvětšit!

jídelní kout

pokoj 1

pokoj 2

pokoj 3

koupelna se SK a pračkou

WC