Č. ZAKÁZKY:
701
Pozemky na výstavbu rekreačních objektů
CENA:
2,790.000,- Kč !!!
OBEC:
Luhačovice
VLASTNICTVÍ:
osobní
POPIS:
V lokalitě Luhačovice – na konci ulice Branka (lokalita Zálužní) se k prodeji nabízí navzájem sousedící pozemky o celkové výměře 15.600 m2, z toho : zast. plocha 31 m2, ovocný sad 4.616 m2, zahrada 2.268 m2 a lesní pozemek 8.685 m2.
Pozemky se nabízí jako celek. V případě potřeby může nový vlastník pozemky rozdělit (např. na 2-3 pozemky po cca 1500 - 2500 m2 + část lesa) a na každém z pozemků může, v souladu s územním plánem obce Luhačovice, vystavět nový rekreační objekt se zastavěnou plochou až 150 m2 na každém z pozemků!!!
Na zastavěné ploše je v současnosti umístěna starší chata.Do chaty je přiváděna kvalitní voda z vlastní lesní studánky s rozvody na zalévání po části pozemku. Dalším zdrojem kvalitní vody je studna na vlastním pozemku u chaty. Odpady jsou řešeny septikem s trativodem. Elektřina 220/380V.
V oploceném sadu je cca 45 ovocných stromů, převážně jabloně a švestky. U chaty je starší skleník s nerez zásobníkem vody na zalévání. Místo je dobře dostupné po celý rok, při použití auta s pohonem 4x4 zcela bez problémů i v zimě.

Ve spodní zděné části chaty (1.PP) z kamene a betonu je krytý vstup do kuchyně, ke které patří menší sklep, a do dílny. Do dřevěné obytné části chaty je vstup z kryté verandy. V 1. NP je předsíň, WC se sprchovým koutem a 1 obytná místnost s kachlovými kamny. Z této místnosti vede dřevěné schodiště do větší podkrovní ložnice s lodžií. Chata je vybavena starším klasickým nábytkem.
U chaty je zastřešené posezení a ohniště. Na pozemku u lesa je dřevěný seník (cca 30 m2), ve kterém je umístěna okružní pila na pojezdu (malý katr) na zpracování dřeva z vlastního smíšeného lesa.

Více informací
Nejsou k dispozici
Technické parametry
Nejsou k dispozici
Kliknutím na obrázek v galerii jej mužete zvětšit!

přístup na pozemky

část sadu a lesa

část sadu s chatou

chata

snímek mapy
Obrázek není k dispizici.
Obrázek není k dispizici.
Obrázek není k dispizici.